Není divu, že dnes prožíváte toto:

  • Při sezení v práci vás záda, krční páteř a hlava bolí víc a víc. Nedokážete se soustředit a víc než na práci, myslíte na své bolesti. Takhle se pracovat nedá, ale nic jiného vám nezbývá.
  • Jste celá ztuhlá a jen těžko hledáte pozici na židli, ve které by se vám ulevilo. Když se zvednete, skoro se ani nenarovnáte bolestí.
  • Po práci jste rozlámaná, bolavá a bez energie. Moc ráda byste se věnovala dětem, rodině či koníčkům, ale nemáte na to sílu. I když se nakonec přemůžete, radost tam chybí.
  • Necítíte se dobře ani při sportu, uklízení, vaření či práci na zahradě. Udělat to ale musíte, nikdo jiný to za vás pořád dělat nemůže.
  • Kdybyste se alespoň pořádně vyspala… Když už vás nebudí děti, budí vás bolesti. Ráno se probouzíte vyčerpaná a rozlámaná. Výměna matrace a polštáře moc nepomohla.
  • Celkově se necítíte dobře. Břicho je stále povolenější, začíná se objevovat inkontinence a kila jdou nahoru. Jen další důsledek sedavého zaměstnání.

Přitom ještě před pár lety to nebylo tak hrozné. Jen občasné bolesti, jak u každého druhého…

Nyní už ale tušíte, že pokud něco nezměníte, skončíte s prášky proti bolestem, operovanou páteří a s pracovní neschopností. (Nebyla byste první ani poslední)

Nejste v tom sama a nemůžete za to!

Pravdou je, že podobné strasti a potíže zažívají kromě vás i statisíce dalších lidí.

Přesto vám ale stále nikdo srozumitelně nevysvětlil a neukázal, na co se zaměřit pro úspěšné vyřešení vašich potíží a návrat k soustředěné práci a aktivnímu životu.

(Přitom je to velice jednoduché a zvládnete to za stolem během práce...)

Výsledkem bohužel je, že...

I navzdory vaší snaze je vše stále stejné nebo dokonce ještě horší.

SNAŽÍTE SE SEDĚT SPRÁVNĚ? Je to ale dřina, že? A jakmile se naplno zaberete do práce, po chvíli zjistíte, že opět sedíte křivě a vše vás bolí. Vždy si řeknete: „Buď můžu sedět rovně nebo pracovat, rozhodně ne obojí..."

NAVŠTÍVILA JSTE DOKTORA A REHABILITACE? Je dost možné, že ani ve vašem případě to nedopadlo tak, jak jste si představovala. Terapie magnetem či masáže nepřinesly efekt (ani nemohly) a cviky z rehabilitace jsou složité...

AŤ UŽ SE HÝBETE NEBO NE, VÝSLEDEK JE STEJNÝ? Když to přeženete s pohybem, bolesti se okamžitě připomenou. Když se nehýbete, jste ztuhlá a rozlámaná. Na své tělo se prostě nemůžete spolehnout...

vaše vytoužené zdraví i tělo vám stále unikají

Jste stále tou utrápenou a bolavou ženou, co nechce žít v takovém těle. A možná už ani nevěříte, že by to mohlo být někdy jinak.

Vstupte do programu

a doživotně získejte:

Unikátní metodu

MAMACORE KE STOLU®

 

30 denní akční a cvičební výzvu

ke stolu

 

Postup, jak správně upravit

pracovní prostředí

 

Posilovací a protahovací sestavy

ke stolu

 

Účinný způsob, jak okamžitě zlepšit

každodenní držení těla

 

Sestavy cviků na doma

pro ještě lepší výsledky

 

Další úžasné bonusy

pro výraznější výsledky

 

30 denní garanci vrácení peněz

 

Doživotní přístup k programu