Konec utrpení při sedavém zaměstnání!

Vyřešte bolesti zad, krční páteře či hlavy a opět si užívejte nejen práci, ale i to, co milujete

Zároveň zpevněte břicho a vyřešte inkontinenci či nespavost kvůli bolestem

To vše během 15 minut denně doma na home office či v kanceláři díky unikátní metodě CORE KE STOLU® - Cvičení pro ženy do sedavého zaměstnání

Nejspíše je to už delší doba, kdy jste si naplno užívala nejen svou práci, ale i aktivní život. Ne, že by vás už nic z toho nebavilo... Ale to neustálé sezení, stále větší bolesti a nedostatek energie…

A pokud jste i vy začala více pracovat z domova, nyní sedíte častěji a déle, než kdy dřív a pohyb téměř žádný...

Není divu, že dnes nejspíše prožíváte toto:

 • Při sezení v práci vás záda, krční páteř a hlava bolí víc a víc. Nedokážete se soustředit a víc než na práci, myslíte na své bolesti. Takhle se pracovat nedá, ale nic jiného vám nezbývá.
 • Jste celá ztuhlá a jen těžko hledáte pozici na židli, ve které by se vám ulevilo. Když se zvednete, skoro se ani nenarovnáte bolestí.
 • Po práci jste rozlámaná, bolavá a bez energie. Moc ráda byste se věnovala dětem, rodině či koníčkům, ale nemáte na to sílu. I když se nakonec přemůžete, radost tam chybí.
 • Necítíte se dobře ani při sportu, uklízení, vaření či práci na zahradě. Udělat to ale musíte, nikdo jiný to za vás pořád dělat nemůže.
 • Kdybyste se alespoň pořádně vyspala… Když už vás nebudí děti, budí vás bolesti. Ráno se probouzíte vyčerpaná a rozlámaná. Výměna matrace a polštáře moc nepomohla.
 • Celkově se necítíte dobře. Břicho je stále povolenější, začíná se objevovat inkontinence a kila jdou nahoru. Jen další důsledek sedavého zaměstnání.

Přitom ještě před pár lety to nebylo tak hrozné. Jen občasné bolesti, jak u každého druhého…

Nyní už ale tušíte, že pokud něco nezměníte, skončíte s prášky proti bolestem, operovanou páteří a s pracovní neschopností. (Nebyla byste první ani poslední)

Nejste v tom sama a nemůžete za to!

Pravdou je, že podobné strasti a potíže zažívají kromě vás i statisíce dalších lidí.

Přesto vám ale stále nikdo srozumitelně nevysvětlil a neukázal, na co se zaměřit pro úspěšné vyřešení vašich potíží, návrat k soustředěné práci a aktivnímu životu.

Výsledkem je, že i navzdory vaší snaze, vše zůstává při starém

SNAŽÍTE SE PŘI PRÁCI SEDĚT SPRÁVNĚ? Je to ale dřina a pracovat se při tom nedá, že?
NAVŠTÍVILA JSTE REHABILITACE? Masáže, magnety ani cvičení vám moc nepomohly, je to tak?
HÝBETE SE NEBO JSTE NAOPAK V KLIDU? Výsledek je vždy stejný, že? Buď se ozvou bolesti nebo jste ztuhlá a rozlámaná bez energie.

A možná i vy už ani nevěříte, že by to někdy mohlo být jinak...

(Přitom řešení je velice jednoduché a zvládnete to za stolem během práce...)

Uniká vám ale jedna zásadní věc...

A dokud tuto věc nepochopíte, žádných změn zkrátka nedocílíte... Na druhou stranu, pokud se jí začnete řídit, čeká vás úplně jiný život. (I když si to nyní možná nemyslíte...)

No, posuďte sama...

Toto vám zachrání práci i život:

Mějte střed těla aktivní i v průběhu práce za stolem a celá páteř bude chráněna svalovým korzetem. Vy ale budete moci soustředěně pracovat.

V sedě za stolem totiž pracujete zhruba 8 hodin denně. To je třetina dne a prosedíte tedy i třetinu produktivního života. To je pořádný nápor na tělo…

Aktivní střed těla při práci vás může zachránit. NÍŽE JE NÁZORNÝ PŘÍKLAD:

Představte si, že váš střed těla je jako KORZET, který máte nasazený uvnitř těla, přímo pod vašimi břišními svaly.

Dokud je tento KORZET zpevněný a utažený, břišní svaly jsou také pevné a ploché. Záda jsou pak velice odolná, a jelikož je pánevní dno součástí vašeho KORZETU, tak i to krásně funguje.

Při sedavém zaměstnání se ale tento KORZET stále více povoluje. Často i těhotenství a porod zhoršují stav KORZETU (Vzpomeňte si na větší bolesti zad, vypouklé břicho či inkontinenci po porodu).

A pokud se k tomu přidá pasivní životní styl či nevhodné cvičení…

Výsledkem jsou chronické bolesti, vypouklé břicho, inkontinence a utrpení v práci.

Možná i vy toto vše prožíváte již dlouhé měsíce či roky a cítíte, že takhle už žít nechcete. A přitom jen stačí najít jednoduchý postup, jak při sezení za stolem zpevňovat a utahovat střed těla jako KORZET.

V opačném případě se připravte na stále horší bolesti zad, krční páteře a hlavy. Stále výraznější inkontinenci, vypouklejší břicho a tělo, co nefunguje.

To je prostě anatomie a tak to v lidském těle funguje. Tečka! A pokud jste kratší či delší dobu po porodu, platí to pro vás dvojnásob.

Existují ale 3 nejčastější překážky, které…

Mohou za to, že mnoho lidí trpí bolestmi a ostatními potížemi kvůli svému sedavému zaměstnání... (A možná i vy se v těchto překážkách najdete)

Přitom by to tak vůbec být nemuselo. A my jsme s našimi klientkami našli řešení, jak tyto překážky hravě překonat!

Špatně nastavené pracovní prostředí
A mylná představa, že je zapotřebí drahého ergonomického vybavení do kanceláře.

Toto je chyba u naprosté většiny lidí v sedavém zaměstnání. U špatně nastaveného pracovního prostředí nelze správně sedět a aktivovat střed těla.

V takovém případě se sice můžete snažit sedět správně. Je to ale náročné a jakmile se zaberete do práce, po chvilce opět zjistíte, že sedíte křivě, jste ztuhlá a vše vás bolí… A ani drahá židle vás nezachrání…

A co kdybyste uměla nastavit pracovní prostředí, aby vás doslova nutilo sedět správně, zatímco soustředěně pracujete?

A to i bez drahého ergonomického vybavení do kanceláře?

PODÍVEJTE SE NA OBRÁZEK NÍŽE:

Při úpravě pracovního prostředí jsme záměrně použili jen to, co je doma a kanceláři běžně dostupné. Obyčejnou kancelářskou židli, stůl, složený ručník, klávesnici a myš, krabici, míč a notebook.

Přesto je naše klientka Martina schopná sedět správně, mít aktivní střed těla a soustředěně pracovat.

Pracovní prostředí zde Martinu doslova nutí sedět správně, protože pokud by se nahrbila, neviděla by do monitoru a nemohla by pracovat.

Správné sezení a aktivní střed těla jsou zde PŘÍMOU SOUČÁSTÍ PRACOVNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ!

A to je první klíč k bezbolestné páteři, soustředěné práci, aktivnímu životu a kvalitnímu spánku...

Netuší, jak u stolu správně cvičit
A myslí si, že cvičit při práci je nemožné. Nemají čas, prostor ani vhodné oblečení.

Nikde nemají možnost se účinné sestavy cviků ke stolu naučit. Na rehabilitacích jim sice pár cviků ukázali, ale žádné cviky přímo ke stolu. Nemají žádný plán, kterého se den po dni držet, aby cvičení mělo efekt.

Přitom cvičit krátké a funkční sestavy v průběhu práce přímo u stolu je zásadní

Podívejte se na obrázek níže. S největší pravděpodobností ani jeden z těchto cviků neznáte. Přitom přesně takové cviky vám mohou pomoci...

Takové cviky hravě zvládnete zacvičit přímo u stolu během krátkých pracovních pauz (třeba 4 x 3 minuty). Žádné převlékání (u cvičení se nespotíte), žádné pomůcky, žádné zbytečné zdržování...

A určitě uznáte, že najít si pár minut několikrát denně během práce půjde. Zejména, pokud vám tento čas přinese úlevu od bolestí a ostatních potíží.

(Zde je tip, kdy nejlépe cvičit: Jednou přímo před prací, jednou před obědem, jednou v pauze na občerstvení a jednou přímo po práci... 4x3 minuty)

To nezní tak náročně, že? 🙂

Chybí jim ověřený postup a motivace
Zároveň na sebe nemají čas a stále se zanedbávají.

Velmi často k nám chodí nové klientky s větou: „Vím, že bych se svými potížemi měla něco dělat a cvičit, ale nevím, jak začít. Něco jsem zkoušela, snažím se sedět rovně, ale nejspíše vše dělám špatně.“

A TO JE PŘESNĚ ONO! Mnoho lidí totiž neví čím přesně začít a zkouší páté přes deváté. Tímto stylem buď cvičení a další snažení rychle vzdají, nebo ani pořádně nezačnou.

A je to obrovská škoda, protože mít aktivní střed těla při práci za stolem je jednoduché a zvládne to opravdu každý...

JEN ZNÁT TEN SPRÁVNÝ POSTUP!

A co kdybyste takový postup měla u vás doma i v kanceláři?

Vždy by vám stačilo si najít během pracovní doby pár minut a vše by mohlo být úplně jinak. Měla byste jistotu, že vaše snažení má smysl a skvělé výsledky!

Pokud se i vy budete držet tohoto plánu, úžasných výsledků zkrátka dosáhnete!

Stovky a tisíce žen vám vyšlapalo cestičku. Stovkám a tisícům žen se podařilo proměnit zdraví i tělo.

A vám stačí po této vyšlapané cestičce kráčet společně s námi. My vás po ní úspěšně provedeme krok za krokem, jako mnoho dalších před vámi.

"Měla jsem strašné bolesti zad. Díky za okamžité zmizení bolestí!"

"Trápily mě hlavně bolesti krční a bederní páteře. Cviky jsou dobře vysvětlené a skvěle fungují"

"Trpěla jsem nesnesitelnými bolestmi zad. Zpevnilo se mi břicho a záda přestala bolet. Vřele doporučuji!"

Potíže spojené se sedavým zaměstnáním, těhotenstvím a porodem úspěšně řešíme téměř 10 let. Na základě těchto zkušeností jsme vytvořili svou vlastní metodu, která pomáhá mnoha ženám po celém ČR a Slovensku.

Dnes máte možnost i vy z pohodlí domova (na home officu) či z kanceláře proměnit své tělo i zdraví.

Představujeme vám online terapeutický a cvičební program do vaší práce:

CORE

KE STOLU®

Cvičení pro ženy do sedavého zaměstnání
Aneb za stolem bez bolestí a fit!

Efektivní řešení bolestí zad, krční páteře a hlavy při sedavém zaměstnání a rychlý návrat k soustředěné práci a aktivnímu životu.

Během 30 dnů vás provedeme naší unikátní metodou a předáme vám vše, co učíme i klientky v našem fyzio studiu. Od prvního dne začneme efektivně řešit bolesti zad, krční páteře a hlavy při sedavém zaměstnání, abyste opět mohla soustředěně pracovat.

Zároveň proměníme vaše pracovní rituály, abyste i po celém dni v práci byla uvolněná a plná energie pro vaše děti, rodinu a oblíbené aktivity. (Sezení za stolem vás nebude vyčerpávat, ale nabíjet)

Kromě 30denní výzvy k vašemu pracovnímu stolu se v CORE KE STOLU® zaměříme i na další důležité věci. Správné držení těla při běžných činnostech, domácí cvičení u televize či zpevňování břicha a pánevního dna.

POZOR TEDY – CORE KE STOLU® není jen obyčejné cvičení podle videí. Je to propracovaná metoda, která vám krok za krokem předá vše k dosažení skvělých výsledků.

NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNÉ POMŮCKY ANI ERGONOMICKÉ VYBAVENÍ DO KANCELÁŘE!

A jak bude vypadat váš den s CORE KE STOLU®?

 • 1
  Každý den vám stačí si vyhradit dohromady 10 až 15 minut času.
 • 2
  Na jedno kliknutí se vždy přihlásíte do členské sekce programu a zvolíte konkrétní den výzvy.
 • 3
  V každém dni výzvy vás vždy čekají jednoduché akční úkoly k pracovnímu stolu, díky kterým dosáhnete skvělých výsledků.
 • 4
  Mezi tyto akční úkoly patří například úpravy pracovního prostředí, krátké pauzy na cvičení, efektivní využití běžných pauz a další.
 • 5
  Po práci budete vždy uvolněná se skvělým pocitem, že jste vše stihla a zároveň si i zacvičila.

Sama budete překvapená, jak rychle se cvičení a ostatní rituály stanou součástí vaší práce i života. Jak skvělý pocit budete mít, jakmile si poprvé uvědomíte, že záda a krk skoro nebolí, břicho je pevnější a máte více energie.

(Připravte se, že i doma a v práci si všimnou, jak vám CORE KE STOLU® dělá dobře)

Těšte se na názorná videa, jednoduché cviky a skvělé sestavy

Vše důležité detailně a přehledně probíráme na videích. Vy tak budete mít pocit, jako bychom byli u vás doma či kanceláři a vše vám vysvětlovali osobně.

Během chvilky se cviky a ostatní pozice precizně naučíte a vše krásně zvládnete, i když se cvičením podle videí teprve začínáte.

(Z naší metody učení a vysvětlování jsou účastnice programu nejvíce nadšené. A vy budete taky... A v případě potřeby vám budeme plně k dispozici.)

A co vše

30 denní výzva obsahuje?

Unikátní metoda CORE KE STOLU® pro úžasné výsledky

TO JE ONO! Právě naše unikátní metoda CORE KE STOLU® vám přinese úžasné výsledky. Pokud tento 6-krokový postup přirozeně začleníte do vašeho sedavého zaměstnání, máte doslova vyhráno.

 • 1
  Naučit se správně sedět a dýchat, aby mohl být střed těla aktivní
 • 2
  Nastavit pracovní prostředí, aby správné sezení a dýchání bylo automatické
 • 3
  Zařadit krátké cvičební sestavy ke stolu pro okamžitou aktivaci středu těla
 • 4
  Zařadit efektivní uvolňovací cviky ke snížení svalového napětí
 • 5
  Zařadit funkční změny poloh při práci za stolem k rychlému uvolnění zad a krku
 • 6
  Využít pracovní pauzy na toaletu či občerstvení k aktivaci středu těla a protažení

Bude to znamenat konec bolestí zad, krční páteře a hlavy a návrat k aktivnímu životu a soustředěné práci. A to nejlepší na tom je, že vám vše zabere maximálně 15 minut denně.

Expertkou na ergonomii práce za stolem

V online programu také naleznete sekci, která se do detailu věnuje ergonomii práce za stolem. Naučíte se další užitečné a praktické rady a tipy:

 • 1
  Jak správně sedět a pracovat u notebooku (v kavárně či na cestách) bez použití externí klávesnice, myši a monitoru.
 • 2
  Jak při práci efektivně využít gymnastický míč, overball a další pomůcky.
 • 3
  Jak při práci za stolem využít obyčejnou (kuchyňskou) židli a přesto sedět zdravě a soustředěně pracovat.

I tato sekce vám zůstane k dispozici již navždy a kdykoliv budete potřebovat, můžete jí využít.

Pokročilými cviky a sestavami k výraznějším výsledkům

Jakmile dokončíte 30 denní výzvu, program rozhodně nekončí. V tu chvíli budete připravená na pokročilejší cviky, které vám přinesou ještě výraznější výsledky a zároveň vás budou motivovat u cvičení dlouhodobě vydržet.

Cvičení u stolu při práci se stane součástí vašeho života a přesně to vám přinese skvělé výsledky po celý život.

S odborníky v každodenním kontaktu

CORE KE STOLU® není jako běžná aplikace na cvičení, kterou si zaplatíte, ale nemáte možnost se ptát a jste na všechno sama.

My jsme vám každý den plně k dispozici. Odpovídáme na dotazy a radíme ohledně cvičení a ergonomie práce přímo uvnitř programu. Když je třeba, je možné se s námi spojit telefonicky a poradit vám v reálném čase.

Zkrátka budete mít své odborníky vždy po ruce a nikdy na cvičení a další akční úkoly nebudete sama.

A čeho díky

této výzvě dosáhnete?

 • Záda, krční páteř a hlava přestanou bolet a vy se budete moci opět soustředit. Na bolesti si při práci ani nevzpomenete.
 • Ani delší sezení v jedné pozici vám nebude dělat sebemenší problém. Po celodenní práci se budete cítit uvolněně a energicky.
 • Přestanete se bát (další) blokády páteře, která vás vyřadí. Už žádné obavy z pracovní neschopnosti či změny zaměstnání.
 • Po práci budete mít stále spoustu energie na vše, co tolik milujete. Děti, rodinu a své oblíbené aktivity.
 • Bez jakýchkoliv potíží a bolestí budete zvládat i ostatní namáhavější činnosti. Sport, uklízení, vaření či práci na zahradě.
 • KONEČNĚ se pořádně vyspíte. V noci si na bolesti ani nevzpomenete a ráno se vždy probudíte svěží, odpočatá a uvolněná.
 • Celkově se budete cítit lépe. Pevnější břicho, funkčnější pánevní dno a díky více energie i chuť zlepšit si kondici a zhubnout.

Jsme si naprosto jistí, že přesně takových výsledků dosáhnete!

A jak to víme? Za posledních téměř 10 let mnoho žen před vámi dosáhlo přesně takových výsledků. Jsme si tedy naprosto jistí, že pokud se od nás necháte vést i vy, takové výsledky čekají i na vás.

A vy budete mít jistotu, že vaše snaha bude mít smysl.

Možná si říkáte, jak přesně můžete získat CORE KE STOLU®?

Dříve, než vám prozradíme, jak přesně CORE KE STOLU® získat…

DOVOLTE, ABYCHOM VÁM PŘEDSTAVILI:

Úžasné bonusy pro

ještě lepší výsledky

Domácí cvičení k televizi pro ještě výraznější výsledky

Každý den 30 denní výzvy na vás bude čekat bonusová sestava domácího cvičení, díky které dosáhnete ještě výraznějších výsledků. Odolnější záda, uvolněnější krk, pevnější břicho i pánevní dno a daleko lepší pocit a motivace.

 • 1
  10 minutové sestavy, které využijete doma po práci či o víkendech, kdy nemáte možnost cvičit v práci podle metody CORE KE STOLU®.
 • 2
  Nepotřebujete žádné pomůcky. Jen chvilku času a místo, kam si lehnout.

Správné držení těla po celý den pro bezbolestná záda a pevné břicho

Pokud budete mít správné držení těla a aktivní střed těla i při běžných činnostech, máte doslova vyhráno. Žádné bolesti zad a krční páteře. Pevnější břicho i pánevní dno. Delší výdrž v jinak náročných pozicích, jako je uklízení, vaření, práce na zahradě a další.

 • 1
  Naučíte se, jak se správně nastavit téměř při každé činnosti během dne.
 • 2
  Budete schopná u takových činností více zapojit střed těla.

VIDEO: POZOR na nevhodné cviky na břicho, záda a krk

Praktické video, kde vám ukážeme velké množství nevhodných cviků, kterým se rozhodně vyhněte, pokud chcete úspěšně vyřešit své bolesti a ostatní potíže. Právě takové cviky vám velice škodí a celkově zhoršují zdravotní stav vaší páteře a břicha.

VIDEO: Život bez bolestí krční páteře, ramen a hlavy

Určitě to znáte. Bolavá ramena, krční páteř a často i bolest hlavy. Naučíme vás efektivní cvik, díky kterému uvolníte napětí v oblasti ramen a krku. Tím si krásně ulevíte od bolestí. Jedná se o skvělý doplňkový cvik k 30 denní výzvě.

 • 1
  Budete moci normálně fungovat. Žádné bolesti hlavy od krční páteře a žádné pokažené dny.
 • 2
  Budete moci zvedat a nosit své dítě či těžké věci bez zablokovaného krku a utrpení.

VIDEO: Jízda na kole bez bolestí zad a s pevným břichem

Praktické video, ve kterém vás naučíme, jak na kole jezdit i s bolestmi zad, inkontinencí či diastázou. Pokud se na kole správně srovnáte a budete správně šlapat, procvičíte celý střed těla, což vám pomůže při řešení bolestí a dalších potíží.

 • 1
  Jízda na kole se stane zdravější a při každém šlápnutí zapojíte břicho i pánevní dno.
 • 2
  Na kole tak nebudete jen hubnout, ale i tvarovat břicho bez přetěžování diastázy či zad.

Aktivní břicho a uvolněná záda na pohovce

Praktické video, ve kterém vás naučíme účinný cvik na pohovce, díky kterému krásně zaktivujete střed těla, i když se budete dívat na televizi. Můžete tak ještě více ulevit vašim zádům a zpevňovat břicho.

 • 1
  Spojíte příjemné s užitečným a i tento cvik na pohovce výrazně přispěje k uvolněným zádům při práci za stolem.
 • 2
  Budete mít skvělý pocit z toho, že i když sedíte na pohovce, zároveň i cvičíte.

Díky těmto bonusům dosáhnete ještě výraznějších výsledků

Vstupte do programu

a doživotně získejte:

Unikátní metodu

CORE KE STOLU®

 

30 denní akční a cvičební výzvu

ke stolu

 

Postup, jak správně upravit

pracovní prostředí

 

Posilovací a protahovací sestavy

ke stolu

 

Sestavy cviků na doma

pro ještě lepší výsledky

 

Další úžasné bonusy

pro výraznější výsledky

 

30 denní garanci vrácení peněz

 

Doživotní přístup k programu

3 000 Kč / 120 EUR

Dnes za 1 290 Kč / 52 EUR

Akční sleva 50% platí už jen:

POZOR! Důležitá informace:

Přístup k programu

získáte doživotně

Po absolvování 30denní výzvy vám program zůstává po celý život. Můžete se k programu kdykoliv vracet, využívat pokročilé cvičební sestavy a dlouhodobě dosahovat stále výraznějších výsledků.

Absolvujte 30denní výzvu svým tempem

Nemusíte se bát, že vám cokoliv uteče. Program je navržen tak, že když nějaký den vynecháte, jednoduše navážete tam, kde jste skončila.

Čas vás rozhodně netlačí, a pokud 30 denní výzvu absolvujete například ve 40 dnech, nic se neděje. I tak vaše tělo dostane potřebnou dávku 30 lekcí a skvělých výsledků dosáhnete.

A jaké jsou další výhody CORE KE STOLU®?

 • Program můžete využívat v jakoukoliv denní dobu a vždy pod odborným vedením.
 • Cokoliv s námi můžete zkonzultovat přes email nebo telefon.
 • Nemusíte ztrácet čas, energii a peníze dojížděním za odborníkem. Své odborníky budete mít v mobilu a počítači.
 • Nemusíte utrácet peníze navíc za drahé vybavení do kanceláře a další výdaje.
 • Ušetřený čas i peníze v dalších měsících (i letech) můžete investovat kamkoliv jinam.

Vše si navíc můžete vyzkoušet na vlastní kůži bez rizika díky:

Speciální garance

výsledků a nadšení

Absolvujte celou 30denní výzvu CORE KE STOLU® bez jakéhokoliv rizika. Pokud po jejím dokončení nebudete nadšená a neucítíte žádné výsledky, stačí nám napsat, a my vám bez jakýchkoliv otázek vrátíme peníze zpět.

Díky této speciální garanci výsledků a nadšení nic neriskujete. Poctivě plňte 30denní výzvu a úžasné výsledky se dostaví. V opačném případě vám v prvních 30 dnech vrátíme peníze zpět. Můžete jedině získat a to hodně.

Nic vám tedy nebrání do programu vstoupit a účinky naší metody pocítit na vlastní kůži.

Vstupte do programu

a doživotně získejte:

Unikátní metodu

CORE KE STOLU®

 

30 denní akční a cvičební výzvu

ke stolu

 

Postup, jak správně upravit

pracovní prostředí

 

Posilovací a protahovací sestavy

ke stolu

 

Sestavy cviků na doma

pro ještě lepší výsledky

 

Další úžasné bonusy

pro výraznější výsledky

 

30 denní garanci vrácení peněz

 

Doživotní přístup k programu

3 000 Kč / 120 EUR

Dnes za 1 290 Kč / 52 EUR

Akční sleva 50% platí už jen:

A jakých výsledků dosáhly ostatní účastnice?

I tyto účastnice se na začátku rozhodovaly, zda do CORE KE STOLU® vstoupit… O pár měsíců později nám na naši FB stránku psaly tyto úžasné příběhy a výsledky.

Věříme, že i vy můžete dosáhnout takových (nebo ještě lepších) pokroků. A kdo ví, možná i vy za pár týdnů a měsíců budete psát o svých úspěších!

"Trápilo mě vypouklé břicho a bolesti v kříži. Břicho se zploštilo a bolesti v kříži jsou pryč. Doporučuji!"

"Po těchto cvicích jsem zpevnila zádový korzet. Bolest zad se výrazně zmenšila."

"Cvičení mi pomohlo. Záda nebolí, určitě u cvičení zůstanu"

"Po cvičení jsem bez bolesti zad, moc děkuji za skvělé cvičení!"

"Cvičení je super. Měla jsem problémy s krční páteří, ztuhlé trapézy a migrény. Teď bez problémů!"

"Po měsíci cvičení mě záda přestala bolet. Těším se na další cvičení i pokroky!"

"Bolesti v křížové oblasti se po cvičení upravily. Investice do zdraví se opravdu vyplatila!"

A kdo jsou autoři

MAMACORE KE STOLU®?

Jsme pohyboví terapeuti a experti na zdravé cvičení a pohyb. V současné době máme své vlastní fyzio studio, kde každý den pomáháme našim klientkám vyřešit jejich potíže a dosáhnout vytoužených výsledků.

Prostřednictvím online programů, jako je tento, pomáháme i ostatním lidem po celé ČR a Slovensku, které nemají čas ani možnost nikam pravidelně docházet. Zato ale mají obrovskou chuť a motivaci.

Bude nám ctí být Vašimi odborníky přes internet a místem, kde konečně najdete řešení.

Bc. Filip Kuňák, Bc. Tomáš Kuňák

Nejčastější dotazy

FAQ

Využiji tento program i když pracuji z domu na home office?

Rozhodně ano a o to důležitější pro vás výzva bude. Kvůli práci z domova je často pohybu ještě méně a sezení mnohem více. Z tohoto důvodu je o to důležitější zařadit naší metodu CORE KE STOLU®, nahradit nedostatek pohybu a zlepšit pracovní prostředí.

Co když nemám ergonomickou židli, polohovací stůl a další vybavení?

To vůbec nevadí! V programu vše ukazujeme a učíme na obyčejném vybavení do kanceláře a používáme běžné věci, které naleznete doma i v práci. Dokonce nevadí, pokud nemáte ani výškově nastavitelnou židli. Naučíme vás, jak využít i úplně obyčejnou židli. Vše tak krásně zvládnete.

Kolik mi program a cvičení zabere času?

Vyhraďte si ideálně každý den zhruba 15 minut času. Každý pracovní den vás bude čekat cvičební sestava ke stolu, kterou vždy zacvičíte ideálně 4 krát denně po 3 až 4 minutách. Pokud v pracovní době nestihnete tyto krátké sestavy zacvičit, můžete si cvičení vynahradit doma. Vše tak krásně zvládnete a cvičení bude mít skvělý efekt.

Co když si na tuto výzvu nenajdu čas úplně každý den?

To vůbec nevadí. Program je rozdělen do jednotlivých 30 dnů a dalších navazujících částí. Je tedy jen na vás, jakým tempem budete programem procházet. Vždy, když nějaký den výzvy nestihnete, o nic nepřijdete. Navážete tam, kde jste skončila.

Jak mohu výzvu využít o víkendech, kdy nejsem v práci?

Existují dvě možnosti. Můžete cvičit sestavy určené ke stolu i o víkendech u vás doma. Druhou možností jsou bonusové cvičební sestavy, které lze cvičit doma bez použití stolu. V takovém případě po víkendu navážete tam, kde jste před víkendem skončila. My vám ale doporučujeme cvičit oboje a dosáhnout ještě výraznějších výsledků. 

Co bude následovat, jakmile výzvu dokončím? Neztratím přístup?

Nebojte. Jakmile dokončíte hlavní část programu, tedy 30 denní výzvu, přístup vám zůstává už navždy. Budete tedy moci program i nadále využívat. Cvičit pokročilejší cviky a sestavy a kdykoliv budete potřebovat, opětovně absolvovat i 30 denní výzvu.

Mohu se k programu kdykoliv v budoucnu vrátit?

Ano. K programu budete mít doživotní přístup a bude vaším průvodcem zdravého sezení a cvičení při sedavém zaměstnání už navždy.

Potřebuji ke cvičení speciální pomůcky?

Vůbec ne. Ke cvičení využijeme pouze židli, stůl a další obyčejné vybavení, které naleznete doma i v kanceláři. Stačí se přihlásit do programu a okamžitě začít.

Bojím se, že sama bez vaší osobní kontroly budu cviky cvičit špatně…

V žádném případě. Cviky jsou jednoduché a cvičí se v pozicích, ve kterých si nemůžete ublížit. Zátěž je vždy šetrná a zaměřená na aktivaci správných svalů. V programu je navíc vše vysvětleno a popsáno tak, jako byste byla u nás ve fyzio studiu.

Co když mi CORE KE STOLU® nebude schopen pomoci?

CORE KE STOLU® je navržen tak, aby pomohl opravdu každému, kdo trpí bolestmi a ostatními potížemi při sedavém zaměstnání. Může se ale stát, že zjistíte, že CORE KE STOLU® není z jakéhokoliv důvodu pro Vás. NIC SE NEDĚJE. Pokud toto během prvních 30 dnů zjistíte, stačí nám napsat a my Vám vrátíme peníze zpět.

Možná stále váháte, zda do programu vstoupit...

Ve skutečnosti se ale nyní vůbec rozhodovat nemusíte. Právě díky 30denní garanci vrácení peněz můžete naplno využívat CORE KE STOLU® a do 30 dnů se definitivně rozhodnout na základě dojmů a výsledků.

Pokud teď odejdete a naší metodu alespoň nevyzkoušíte…

VŠE ZŮSTANE PŘI STARÉM. Bolesti zad, krční páteře a hlavy budou (nejen) při práci horší a horší.  Budete rozlámaná a vyčerpaná bez radosti do života. Kvalitního spánku bude stále méně a ráno vždy o něco složitější vylézt z postele. Prášky proti bolestem, operovaná páteř, pracovní neschopenka…

Rozhodně vás nechceme strašit. Takové životní příběhy totiž denně vídáme u nových klientek.

Pokud ale naší metodu vyzkoušíte, existují pouze 2 možnosti:

 • 1
  Budete z programu naprosto nadšená!
  Po 30 dnech ucítíte a uvidíte skvělé pokroky a CORE KE STOLU® se stane vaším doživotním průvodcem zdravého sezení a cvičení při sedavém zaměstnání a udrží vás v kondici a bez bolestí.
 • 2
  Nebo zjistíte, že tento program není pro vás a my vám vrátíme peníze zpět. Nikdy si ale nebudete muset říkat, co kdyby...

Můžete tedy jen získat a to HODNĚ!

Osobní vzkaz pro vás

Máme na vás poslední otázku. Stojí vám 1 290 Kč / 52 EUR za zdravá záda a krční páteř bez bolestí? Za radost z vaší práce a pohybu? Za mnohem více energie pro vše, co tolik milujete? Za kvalitnější spánek a bezstarostná rána?

My věříme, že rozhodně ano a že i vy cítíte, jak skvělá investice to může být. V takovém případě jsme si naprosto jistí, že vám můžeme pomoci úplně stejně, jako mnohým před vámi.

Na vás je nám dát příležitost. My vám zase slibujeme, že budete nadšená!

Filip a Tomáš

Pohyboví terapeuti, experti na zdravé cvičení a pohyb a sportovní nadšenci
info@mamacore.cz

Vstupte do programu

a doživotně získejte:

Unikátní metodu

CORE KE STOLU®

 

30 denní akční a cvičební výzvu

ke stolu

 

Postup, jak správně upravit

pracovní prostředí

 

Posilovací a protahovací sestavy

ke stolu

 

Sestavy cviků na doma

pro ještě lepší výsledky

 

Další úžasné bonusy

pro výraznější výsledky

 

30 denní garanci vrácení peněz

 

Doživotní přístup k programu

3 000 Kč / 120 EUR

Dnes za 1 290 Kč / 52 EUR

Akční sleva 50% platí už jen: